Powrót do normalności – akcja ROZMAWIAMY – bezpłatne sesje grupowe

Miesiąc profilaktyki – jak uniknąć negatywnych skutków stresu.

Z uwagi na sytuację epidemiczną nasze konsultacje są bezpłatne. Promujemy pomoc i zaangażowanie, o ile tylko jest to możliwe.

Przyłącz się: KLIKNIJ_TUTAJ

Każdy wtorek o 10:30 godzinna sesja dostępna dla każdego. Możesz swobodnie wyrazić swoje oczekiwania i otrzymać wsparcie od innych.

Sytuacja epidemiczna jest tymczasowa, czas wychodzenia z niej jest nieznany, jednocześnie toczy się prawdziwe życie. Jak się nie poddać nerwowej sytuacji, zmniejszyć obawy, uniknąć przewlekłego stresu.

Osoby poddane izolacji przeżywają dyskomfort i lęk o przyszłość i może prowadzić do wystąpienia symptomów przewlekłego stresu.

Dlatego, jeśli nie chcesz się poddać negatywnym zmianom, widzisz możliwość wykorzystania tej sytuacji do poprawy organizacji domu i życia zawodowego, te sesje są dla Ciebie. Godzina raz w tygodniu, aby zaplanować zmiany, uzyskać wsparcie, wzmocnić konstruktywne nastawienie.

Interaktywna sesja – rozmowa, nie pogadanka. Jeśli rozmawiamy, każdy od siebie może się zwierzyć i dać coś innym, dlatego sesje nie są nagrywane, odbywają się na żywo – każda jest dostosowana do potrzeb uczestników w danym dniu, w danej sytuacji.

Otwarta grupa wsparcia – każdy może dołączyć do grupy i każdy może ją opuścić lub pominąć zajęcia w danym tygodniu. Dzięki temu jest to jest czas dla Ciebie, dla Twojego komfortu i wsparcia.

Mała grupa (do 6 osób) – uczestnicy mają przestrzeń wypowiedzi, nie muszą się spieszyć, dzięki czemu sesja jest czasem ulgi i wypoczynku.

Zapisz się na sesje zaczynające się w każdy wtorek o godzinie 10:30. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisz się na NEWSLETTER: ZAPISZ SIĘ

Zapraszamy!

Data

Kwi 07 2020
Zakończone!

Czas

10:30 - 11:30

Koszt

PRO BONO

Lokalizacja

on-line
Pracownia Rozmowy

Organizator

Pracownia Rozmowy
Telefon
+48 604 207 281
Email
pracowniarozmowy@gmail.com
Strona WWW
https://pracowniarozmowy.pl
Kod QR