osiem-zasad

Osiem zasad dla rodziców

Osiem zasad świadomego rodzica, które pozwalają kształtować Twój styl wychowawczy.

Aktywne wychowanie zazwyczaj obejmuje 20 lat życia dziecka lub dzieci i rodziców. W ciągu tak długiego okresu może się wydarzyć wiele sytuacji, na które nie jesteśmy przygotowani. Dlatego przerabiamy w życiu wiele problemów i często nowy problem jest jak premiera, którą wystawiamy bez wcześniejszych prób. Nie jesteśmy w stanie zapobiec wszystkim kłopotom, możemy jednak uczyć się, jak im sprostać. Liczne ogólne i szczegółowe wskazówki, niejednokrotnie sprzeczne, mogą wywołać mętlik w głowie. Z uwagi na to warto porządkować zasady tak, aby wiedzieć, które z nich są priorytetowe.

W naszym modelu za priorytetowe uznajemy właściwe nastawienie. Dlatego prezentujemy osiem zasad wystarczająco dobrego rodzica, które wspierają świadome uczestnictwo w rozwoju dziecka.

Na tym spotkaniu rozwiniemy nastawienie, które pomaga być dobrym rodzicem dobrego dziecka. Dzięki temu uświadomisz sobie jak możesz zarządzać rozwojem dziecka i zapobiegać błędom rodzicielskim.

Warsztat on-line trwa 3 godziny. Poznasz osiem zasad, rozwiejesz wątpliwości z innymi rodzicami, wzmocnisz się w swojej rodzicielskiej roli.

Spotkanie trzygodzinne jest z reguły zbyt długie dla rodziców, dlatego organizujemy je w dwóch częściach po półtorej godziny, w poniedziałek i we wtorek:

Warsztat A
23 listopada 2020 18:30 -20:00
24 listopada 2020 18:30-20:00

Termin dla uczestników, którym odpowiada późniejsza godzina:

Warsztat B
07 grudnia 2020 19:30 -21:00
08 grudnia 2020 19:30-21:00

Warsztat A i B zawierają te same treści, wystarczy zapisać się na edycje A lub B. Uczestników, którzy nie mogą być obecni dwa dni po rząd w edycji A lub B, zapraszamy na kolejne edycje od stycznia.

Koszt uczestnictwa całego warsztatu 115 pln. Koszt obejmuje dwie sesje po 1,5 godziny.

Świadomi rodzice rozwijają się – szkolą, dyskutują, wymieniają doświadczenia z innymi rodzicami. Zapraszamy do Pracowni na warsztat w dogodnym dla Ciebie terminie.

Zarejestruj się, korzystając z okienka kontaktu na naszej stronie: https://pracowniarozmowy.pl/kontakt

lub pisząc na adres: pracowniarozmowy@gmail.com

Data

Lis 23 - 24 2020
Zakończone!

Czas

18:00 - 19:30

Koszt

115 PLN

Lokalizacja

on-line
Kategoria
Pracownia Rozmowy

Organizator

Pracownia Rozmowy
Telefon
+48 604 207 281
Email
pracowniarozmowy@gmail.com
Strona WWW
https://pracowniarozmowy.pl
Kod QR