Pracownię Rozmowy tworzą ludzie, od których zarazisz się umiejętnością nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji, optymizmem i pozytywną energią. Naszą wspólną zdolnością jest dar rozmowy i inspirujący sposób przekazywania tego daru każdemu, kto chce go w sobie rozwijać. 

Image

Wasi konsultanci


Skontaktuj się znami, by umówić się na indywidualną konsultację
Image
Image

Anna Sokołowska

Jestem psychologiem i od 30 lat pomagam ludziom w ich życiu zawodowym i prywatnym. Poznałam wielu ciekawych ludzi, którzy, mimo początkowych trudności, udowodnili, że mogą rozwiązać swoje problemy na różne sposoby, o ile skupiają się na nastawieniu, rozmowie, na partnerach i relacjach. W warsztatach i sesjach indywidualnych propaguję dobre praktyki rozmowy wśród osób prywatnych. Problemy i przeszkody traktuję jak wyzwanie rozwojowe i tego uczę wszystkich, z którymi pracuję. Opracowuję i prowadzę dedykowane programy rozwojowe, oparte na nadziei i przekonaniu, że każda sytuacja jest punktem wyjścia do lepszego, świadomego życia. Pierwsze warsztaty z komunikacji poprowadziłam w 1995 i od tego czasu, edukuję pracowników, kierowników i zespoły – każdy na pewnym etapie tego potrzebuje. Szkolę, doradzam, prowadzę coaching i mentoring. 

Jestem pasjonatką mojego zawodu i otwartych przestrzeni. Jako człowiek słowa; czytam z żarłocznie tysiące stron miesięcznie i rozmawiam ile się da. Prywatnie od 32 lat jestem mamą. Mam troje wspaniałych dorosłych dzieci i czworo wnucząt. W czasie wolnym uprawiam lenistwo. 

Image
Image

Aleksandra Michalska

Z wykształcenia jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi mgr. Zdrowia Publicznego. Z zamiłowania certyfikowanym coachem, fascynuje mnie odkrywanie człowieka co się kryje w jego wnętrzu. Od 20 lat pracuję w sektorze medycznym zajmując się między innymi edukacją klientów w zakresie promocji zdrowia, ale ostatnio staram się wspierać ich również w ich wzajemnych relacjach, komunikowaniu się między sobą. Pomaga im to w wykonywaniu powierzonych im obowiązków, często również w odnalezieniu się w nowych sytuacjach, którym muszą sprostać.  Zmiana, którą u nich obserwuję, daje mi niesamowitą satysfakcję i wiarę w to, co robię. W mojej pracy kontakt z klientem i umiejętność właściwego komunikowania się jest niezbędna i niezwykle pomocna. 

Prywatnie jestem uśmiechniętą, pozytywną osobą – co pozwala mi amortyzować życiowe wstrząsy. Jestem szczęśliwą mamą fajnego nastolatka, uwielbiam podróże, odkrywanie ciekawych miejsc i poznawanie nowych ludzi, ale czasem wolę po prostu zaszyć się w domu z książką. 

Image
Image

Marta Lenarczyk

Jestem coachem, promotorką idei samoregulacji, zarządzania stresem i energią własną według metody Self-Reg (The Mehrit Center, Kanada) oraz edukatorką uważności dla dzieci w szkołach i w rodzinie (edukatorka programy The Mindful Schools oraz MindUp!, wykorzystująca elementy programów Susan Kaiser Greenland  oraz Eline Snel). Pomagam kobietom, które los rzucił za granicę, a  które chcą stworzyć swoje miejsce i rozwinąć skrzydła. Pomagam mamom, dzieciom a tym samym całym rodzinom (szczególnie tym na emigracji) odnaleźć się w wyzwaniach dnia codziennego w obcym kraju. Edukuję nauczycieli w kwestiach wykorzystania metody samoregulacji oraz uważności w szkołach, szczególnie w szkołach międzynarodowych zrzeszających ekspatów.

Jestem Polką, żyjącą za granicą. Od 9 lat towarzyszę mężowi w rozwoju jego kariery poza Polską i przygotowuję małe jeszcze dzieci do ich życiowej drogi.  Po 12 latach w korporacjach rozwijam swoją nową ścieżkę zawodową, z pasją i zaangażowaniem. Jestem marzycielką, otwartą na ludzi i pracę z nimi, ceniąca dobrą, szczerą rozmowę i uważną komunikację, wielbicielką dzieci, książek, jogi i spacerów z psem.

Image
Image

ANNA ŚLIWIŃSKA

Jestem psychologiem i terapeutką.
Pracuję z dorosłymi, którzy cierpią z powodu kryzysów życiowych, poczucia bezradności, spadku motywacji, stresu, niechęci do działania, poczucia zależności, braku kontroli nad swoim życiem i problemami z panowaniem nad emocjami. Oferuję wsparcie osobom, które skarżą się na trudne relacje w rodzinie, trudne stany psychologiczne związane z ciążą i porodem oraz trudnościami wychowawczymi z małymi dziećmi – od 0 do 10 roku życia.
Pracuję w nurcie integratywnym. Zajmuję się analizą egzystencjalną skoncentrowaną na wartościach i poczuciu sensu w życiu człowieka. Dodatkowo w pracy stosuję różne techniki poznawcze, relaksacyjne, trening autogenny oraz biofeedback.

Moją misją jest, wesprzeć Cię w odkrywaniu tego co jest dla Ciebie ważne, Twojego poczucia własnej sprawczości, abyś żył w zgodzie ze sobą i ze swoimi wartościami, co pomoże Ci w osiąganiu celów.
Specjalną uwagę poświęcam mamom, przed porodem, po porodzie oraz w pierwszych latach ich rodzicielskiej drogi. Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci.
W pracy z pacjentami wykorzystuję również własne doświadczenia biznesowe.
Prowadzę terapie indywidualne, Trening biofeedback dla dorosłych i dzieci, warsztaty dla przyszłych mam i spotkania dla rodziców z dziećmi (polski/angielski) Miałam przyjemność być również jedną ze współautorek książki „Mamy dla Mamy”.

Image
Image

ANNA TOKAJ

Z zawodu jestem specjalistką Zdrowia Publicznego i technikiem elektroradiologii. Mam 13 letnie doświadczenie na rynku pracy. Karierę rozwijałam w międzynarodowej firmie farmaceutycznej, branży medycznej przy współpracy ze szpitalami. Następnie otworzyłam i przez 7 lat z sukcesem prowadziłam własną działalność gospodarczą, w branży turystycznej i administracyjnej. Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczynek. Interesuję się muzykoterapią. W wolnych chwilach rozwijam pasje do śpiewu, występując na wielu wydarzeniach kulturalnych.

Obecnie współtworzę wspaniałe miejsce - Pracownie Rozmowy  gdzie ludzie mają możliwość rozwijać różne kompetencje komunikacyjne, które podnoszą ich jakość życia. Prowadzenie spotkań Rozmówki po angielsku dla rodziców z dziećmi jako jedna z inicjatyw, daje mi ogromną satysfakcję, umożliwia wsparcie mam i ułatwia im powrót na rynek pracy.

Łącząc jednocześnie macierzyństwo, pracę zawodową w obsłudze klienta i współtworzenie inicjatyw w Pracowni Rozmowy z przyjemnością dzielę się umiejętnościami, które nabyłam w trakcie rozwoju zawodowego oraz procesu stawania się rodzicem.

Image